Výroba

Dodáváme předizolovaná potrubí vlastní výroby. Používáme nejmodernější stroje, abychom vám mohli dodat tu nejvyšší kvalitu.

Výrobní proces

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jak to u nás vypadá?

Projekce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

POSTUP VÝROBY

1. SOUPIS PRVKŮ

Probíhá pomocí vlastní aplikace EVIRON Calculator, ve které se dá nastavit tlak systému, zvolené doplňky a příruby jednotlivých prvků.

2. KUSOVNÍK

Na jeho základě lze zhotovit ručně samotné vzduchovody, rovněž je pomůckou pro sestavení prvků po strojovém předfrézováním.

3. OBJEDNÁVKA

Pakliže položky v kusovníku splňují všechny potřeby konkrétní realizace zákazníka a jsou jím odsouhlasené, začínáme s výrobou.

4. PŘÍPRAVA ŘEZÁNÍ (PŘI STROJNÍM PŘEDFRÉZOVÁNÍM)

Aplikace CNC stroje optimalizuje jednotlivé části prvků vzduchovodu z kusovníku, poté se pomocí USB klíče tyto údaje přenesou do frézy.

5. PŘEDFRÉZOVÁNÍ CNC STROJEM

Frézováním naše výroba zpracuje surový panel.

6. VÝROBA PRVKŮ

Výroba strojem přefrézovaných nebo navrhnutých prvků dle technické dokumentace. 

7. KONTROLA EXPEDICE

Dbáme na kvalitu po celou dobu výrobního procesu. Před odevzdáním hotových a sestavených prvků vzduchovodu zákazníkovi, ještě naposledy, vše pečlivě zkontrolujeme.  

8. DOPRAVA

Předfrézované panely nebo zkompletované potrubí dopravíme společně s příslušenstvím dle požadavku zákazníka. 

Řekněte si o konzultaci zdarma